Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Ostropest mielony

6,50 zł
Brutto

Vivio - Ostropest mielony 300 g

Ostropest ma działanie hepatoprotekcyjnego, czyli przyjazne dla wątroby. Reguluje pracę tego narządu, podczas nieprawidłowej diety, nadużywania alkoholu, leków, lub narkotyków, podczas długotrwałego przyjmowania antybiotyków, chemioterapii, cukrzycy i w chorobach wątroby, takich jak wirusowe zapalenie wątroby typu C, bóle, kamica i stłuszczenie.

Ilość
DOSTĘPNE

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Vivio - Ostropest mielony 300 g

Zaleca się stosować ostropest w stanach rekonwalescencji, po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby, spowodowanych czynnikami toksycznymi, w zaburzeniach czynności wątroby, spowodowanych złą dietą, w leczeniu i profilaktyce kamicy żółciowej, w celu powstrzymania krwawień z nosa, jelita grubego i żylaków odbytu i zapobiegawczo przy chorobie morskiej i lokomocyjnej.

Stosowanie:

Zmielone ziarna ostropestu można spożywać samodzielnie lub dodawać do różnego rodzaju potraw, tj. sałatki, owsianki, kanapki, sosy czy zupy.

Dawka ostropestu nie powinna przekraczać 2-3 łyżeczek dziennie.

vivio_5

Specyficzne kody

Zobacz także