Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

PIERZGA PSZCZELA PASIEKA 100g

36,00 zł
Brutto

PIERZGA PSZCZELA PASIEKA 100g

Ilość
PRODUKT NIEDOSTĘPNY

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Zastosowanie: Pierzga pszczela to produkt o szerokim zastosowaniu. Przede wszystkim doskonale sprawdza się podczas regenerowania organizmu, szczególnie po operacji i zabiegu. Ponadto stymuluje ona układ nerwowy organizmu w stanach depresyjnych i ma działanie wzmacniające, w związku z występowaniem tzw. syndromu chronicznego zmęczenia. Dzięki pierzdze pszczelej można także odtruć wątrobę oraz zminimalizować dolegliwości związane z układem pokarmowym, takie jak wrzody, biegunki oraz zaparcia

Przeciwwskazania: Pierzga pszczela to substancja, która nie powinna być stosowana przez osoby uczulone na produkty pszczele. Może ona wówczas wywoływać reakcje alergiczne. W innych wypadkach i tak należy spożywać ją z umiarem. Gdy w trakcie korzystania z niej pojawią się dodatkowe dolegliwości, należy skonsultować się z lekarzem. Warto wiedzieć także o tym, że pierzga jest wyrobem, którego co prawda nie można przedawkować, ale spożywanie go w nadmiernej ilości przyczynia się pośrednio do przybierania na wadze, ponieważ jedną z jego składowych jest bogaty w cukry miód.

pasieka_1

Specyficzne kody

Zobacz także