Siemię lniane ZŁOTE - MIELONE - 400g

Siemię lniane ZŁOTE - MIELONE - 400g

7,80 zł
Brutto

Siemię lniane ZŁOTE - MIELONE - 400 g

Len mielony odtłuszczony przed procesem pakowania poddawany jest procesowi sterylizacji, co czyni go produktem bezpiecznym, dzięki czemu może być spożywany bez konieczności zalewania wrzątkiem.

Ilość

  • Dostawa już od 11zł! Dostawa już od 11zł!
  • Zapoznaj się z zasadami zwrotu! Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Siemię lniane ZŁOTE - MIELONE - 400 g

Siemię lniane to potężne źródło białka i błonnika, w skład ziaren wchodzą takie elementy jak niacyny, kwas foliowy, witaminy z grupy B, A i E, potas, fosfor, żelazo, wapń, kwas omega-3. Łagodzą one problemy z układem trawiennym jak i oddechowego. Błonnik posiada właściwości osłonowe.

Jakie właściwości a siemię lniane?

Odmiana siemienia lnianego złocistego zalecana jest w diecie dr Budwig jako gatunek bogatszy w kwasy OMEGA – 3. Siemię lniane złociste odtłuszczone wykonane z nasion siemienia lnianego złocistego spożywczego o dużej zawartości kwasów Omega 3, o czystości nie mniejszej niż 99,7%, pakowane w opakowania antyseptyczne oddychające w jedna stronę.

Białko występujące w siemieniu lnianym w odpowiednim zestawie aminokwasów i mikroelementów bardzo korzystnie wpływa na nasz organizm. Substancje śluzowe i oleiste mają dobroczynne działanie na układ trawienny. Len złoty zmniejsza krzepliwość krwi, obniża poziom cholesterolu co chroni przed wystąpieniem zawałów oraz choroby wieńcowej.

Składniki: Nasiona lnu (Linum usitatissimum L.).

Sposób spożycia: Siemię lniane możemy stosować jako dodatek do chleba, zup, sosów, musli. Należy zemleć na świeżo bezpośrednio przed dodaniem do potraw.

Opakowanie: 400g

olvita_12

Opis

Masa Netto
400g
Producent
Olvita
Forma
Mielone