Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

D10000 + K2 MK7 200 - JESIENNY DUET

59,99 zł
Brutto

JESIENNY DUET! WITAMINA D10000k + K2MK7 200j

Ostatnia szansa na kupienie Witaminy D10000 - aż 10 tysięcy jednostek w jednej kapsułce!

Do tego w pakiecie witamina K2MK7 - 200 jednostek co stanowi idealne połączenie na jesienną i zimową porę gdzie zapotrzebowanie jest największe!

Ilość
PRODUKT NIEDOSTĘPNY

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

NAJLEPSZE POŁĄCZENIE NA JESIENNĄ PORE - TYLKO 59.99! 

OPIS PRODUKTÓW: 

XeniVIT D 10 000 30 kapsułek

Witamina D to suplement diety zawierający w jednej kapsułce 10000 j.m. witaminy D3 rozpuszczonej w oleju z krokosza barwierskiego (Carthamus tinctorius L.), który zapewnia jej wysoką przyswajalność.

Właściwości XeniVIT D 10 000 Witamina D Badania naukowe potwierdzają, że witamina D3 wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni wspomaga prawidłowe wchłanianie wapnia i fosforu pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów

UWAGI ZASTRZEŻENIA Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania.

PRZECHOWYWANIE Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Skład olej z krokosza barwierskiego; żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), witamina D3 (cholekalcyferol).

Stosowanie 1 kapsułka dziennie. Spożywać 1 kapsułkę popijając dużą ilością wody. Sposób użycia Kapsułkę należy połknąć, popijając odpowiednią ilością wody.

Opakowanie Ilość 30 kapsułek

 Menachinox K2 200 - 30 kapsułek

Właściwości: Menachinox® K2 200 to suplement diety będący źródłem naturalnej witaminy K2 (MK-7) otrzymywanej z tradycyjnego, japońskiego sfermentowanego produktu soi – Natto. Witamina K2 zawarta w preparacie została rozpuszczona w naturalnych tłuszczach, dzięki czemu jest najlepiej przyswajalna dla organizmu.

Witamina K2 (MK-7) zawarta w produkcie Menachinox K2 została pozyskana naturalnie w procesie biofermentacji z wykorzystaniem kultur bakterii Bacillussubtilis ssp natto. Witamina K2 (MK-7) pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Przyczynia się również do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Zalecane spożycie: Dla dorosłych zalecana dzienna porcja do spożycia 1 kapsułka.

Spożywać: 1 kapsułkę popijając szklanką wody.

Skład: oliwa z oliwek, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), witamina K2 (menachinon 7)

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zdrowy styl życia w tym zróżnicowany sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia. Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, nie mogą być zastępstwem profesjonalnego medycznego doradztwa. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Przed podjęciem jakiegokolwiek działania związanego z terapią radzimy poinformować swojego lekarza o takim zamiarze.

zestaw12

Specyficzne kody