Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

KRZEM + BOR - koncentrat - GLYCAN GROUP

149,00 zł
Brutto

Krzem - Bor jest jedyną oryginalną formułą, zawierającą 2 500 mg krzemu organicznego Si-G5™ 2500 + oraz 300 mg boru w 50 ml płynu. Fiolka 50 ml jest odpowiednikiem jednego litra klasycznej wersji Krzemu Organicznego Si-G5™ 2500 +.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

KRZEM + BOR - koncentrat - GLYCAN GROUP 50ml

Krzem - Bor jest jedyną oryginalną formułą, zawierającą 2 500 mg krzemu organicznego Si-G5™ 2500 + oraz 300 mg boru w 50 ml płynu. Fiolka 50 ml jest odpowiednikiem jednego litra klasycznej wersji Krzemu Organicznego Si-G5™ 2500 +.

Czym jest KRZEM + BOR?

Krzem (Si) jest makroskładnikiem żywieniowym niezmiernie ważnym dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. W organizmie człowieka krzem występuje niemal w każdym narządzie – m.in. sercu, wątrobie, tarczycy, grasicy, trzustce i śledzionie, ale głównie w wytworach tkanki łącznej – czyli mięśniach, chrząstkach, więzadłach, ścięgnach, torebkach stawowych i tkance podskórnej – tłuszczowej, płynach ustrojowych, jak krew i limfa.

Jest także składnikiem ludzkiej elastyny, kolagenu i struktury proteoglikanów. Elektryczne właściwości krzemu wpływają na lepszą komunikację międzykomórkową.

Dlaczego Krzem-Bor?

  • Najwyższe w Europie stężenie krzemu organicznego (Si) - 2500 mg w 50 ml płynu, dodatkowo wzbogaconego borem (B);
  • nie zawiera sztucznych substancji konserwujących, zapachowych i barwiących;
  • receptura i technologia produkcji to wynik 40-letnich badań laboratoriów Glycan Group pod kierownictwem profesora dr Christiana Daniela Assoun;
  • mała objętość fiolki - 50 ml - pozwala na łatwe zabieranie ze sobą produktu w każdą podróż; wersja w koncentracie akceptowana jest w bagażu podręcznym oraz bramkach bezpieczeństwa na lotniskach;
  • fiolki stworzone są z brązowego szkła, odpornego na promieniowanie UV.

Zastosowanie Krzem-Bor

Krzem - Bor stosować w celu uzupełnienia niedoborów krzemu oraz boru w diecie.

Składniki w suplemencie Krzem-Bor koncentrat

Woda oczyszczona, krzem organiczny - kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną , kwas borowy, cytrynian cynku.

Jak dawkować Krzem-Bor?

  • Zalecana porcja dzienna do spożycia: 20 kropli jeden raz na dobę ( porcję można podzielić na kilka mniejszych w ciągu doby).
  • 20 kropli = ok.30 porcji .
  • Zawartość składników w przeliczeniu na dzienną porcję- 20 kropli.

Najlepiej spożywać na czczo, na kilka minut przed posiłkiem, można dodać do dowolnego napoju. Forma płynna zwiększa dostępność biologiczną i ułatwia wchłanianie. Suplement diety. Pojemność fiolki 50 ml.

Dodatkowe informacje 

Ostrzeżenia: Przed użyciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie spożywać preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się na opakowaniu jednostkowym. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

glycangrooup_2

Opis

Pojemność
50ml
Opakowanie
Szkło
Producent
GLYCAN GROUP

Specyficzne kody

Zobacz także