Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Ag Srebro koloidalne 300 ml Górne drogi oddechowe Nelfarma

42,00 zł
Brutto

Ag Srebro koloidalne 300 ml Górne drogi oddechowe Nelfarma

Ilość
DOSTĘPNE

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

AG SREBRO KOLOIDALNE 300 ML

SREBRNE WSPARCIE W BAKTERYJNYCH, WIRUSOWYCH I GRZYBICZYCH INFEKCJACH JAMY USTNEJ


Wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w łagodzeniu przebiegu i wspomagająco w trakcie

wirusowych infekcji jamy ustnej,

bakteryjnych infekcji jamy ustnej,

grzybiczych infekcji jamy ustnej.

Wyrób przeznaczony do terapii uzupełniającej, nie zastępuje leczenia środkami farmakologicznymi.
Sposób użycia

Należy napełnić kieliszek do kreski. Następnie płukać jamę ustną około 20 sekund, rozprowadzając płyn po całej jamie ustnej. Następnie należy wypluć płyn. Nie połykać. Po płukaniu nie należy jeść lub pić przez około 20 minut. Wyrób należy stosować 3 razy dziennie. Płyn do płukania jamy ustnej jest gotowym roztworem do użycia. Nie należy go rozcieńczać. Aby uniknąć ryzyka nieprawidłowego użycia, u  małych dzieci należy stosować wyrób wyłącznie pod kontrolą osób dorosłych. Unikać kontaktu z oczami.

Jeśli podczas stosowania wyrobu wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane o różnym nasileniu należy zaprzestać stosowania wyrobu i  skontaktować się z lekarzem. Wyrób należy stosować zgodnie z zaleceniami i wskazówkami podanymi przez wytwórcę w instrukcji umieszczonej na opakowaniu wyrobu. Po zastosowaniu możliwe jest utrzymywanie się w ustach metalicznego posmaku.
Przeciwwskazania do stosowania

Nie można stosować wyrobu u osób, u których występuje uczulenie na jakikolwiek składnik. Nie można stosować wyrobu u osób z uszkodzoną błoną śluzową jamy ustnej oraz po przeprowadzonych zabiegach medycznych. Wyrób nie może być stosowany u dzieci poniżej 3 roku życia, u kobiet w czasie ciąży lub w okresie karmienia piersią.
Sposób przechowywania

Wyrób należy przechowywać w  pozycji pionowej w  oryginalnym opakowaniu jednostkowym. Wyrób należy chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, w zaciemnionym miejscu. Wyrób należy przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25 °C. Wyrób należy chronić przed  samodzielnym użyciem przez dzieci, przechowywać w  miejscu niedostępnym i  niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu przydatności wyrobu do użycia.  Nie narażać wyrobu na  działanie pól magnetycznych.
Skład

Woda dejonizowana, srebro koloidalne.
Pojemność

300 ml
Producent

Nelfarma Sp. z o.o.

ul. Rynek 2

41-250 Czeladź

nelfarma

Opis

Pojemność
300ml
Producent
Nelfarma
Forma
Płynna

Specyficzne kody