Kwas hialuronowy w kapsułkach 90 x 70 mg Hepatica

42,00 zł
Brutto

Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w skórze właściwej. W skórze ludzkiej jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody

Ilość

  • Dostawa już od 11zł! Dostawa już od 11zł!
  • Zapoznaj się z zasadami zwrotu! Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

KWAS HIALURONOWY W KAPSUŁKACH 70MG - HEPATICA

Skład: Hialuronian sodu, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki).

Porcja dzienna (1 kapsułka) zawiera: 70 mg* hialuronianu sodu * brak referencyjnej wartości spożycia

Opakowanie zawiera 90 kapsułek

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie i odpowiada za prawidłowe nawilżenie naszej skóry. Jednak z wiekiem jego ilość w skórze maleje, dlatego warto uzupełniać jego braki wspomagając się suplementacją. Kwas hialuronowy pomaga utrzymać właściwą strukturę i elastyczność skóry. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

Stosowanie: 1 kapsułka raz dziennie 30 min. przed posiłkiem

Przechowywanie: Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

hepatica