Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Ziołowe Konchy/świece do konchowania/świecowania KOMPLET

12,00 zł
Brutto

Ziołowe Konchy/świece do konchowania/świecowania KOMPLET 2 szt

Ilość
DOSTĘPNE

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

KONCHY/ŚWIECE DO USZU

komplet 2 sztuk świec(konch)

Co daje zabieg świecowania?

Świecowanie uszu, inaczej konchowanie uszu, to popularny zabieg medycyny alternatywnej, którego celem jest usunięcie zanieczyszczeń z ucha, a także wyleczenie niektórych schorzeń. Świecowanie uszu było już znane w starożytnym  Egipcie, Chinach, Indiach, Tybecie, jak również w kulturach Azteków i Majów. Obecnie tę metodę czyszczenia uszu stosują Amerykańscy Indianie - Hopi i Cherokce - oraz Indianie z Meksyku.

Kiedy najlepiej zaleca się wykonanie zabiegu świecowania uszu?

Świecowanie uszu można wykonać nie tylko w przypadku nadmiaru woskowiny w uszach. Medycyna alternatywna zaleca świecowanie uszu także w przebiegu różnych schorzeń uszu, gardła, nosa. Polecane jest np. w przebiegu zapalenia zatok czy przeziębienia. Ponadto na świecowanie uszu mogą się zdecydować osoby zmagające się z szumami w uszach różnego pochodzenia, a nawet niedosłuchem. Również bóle i zawroty głowy, migreny i zespół przewlekłego zmęczenia są wskazaniem do konchowania uszu.

W jakich warunkach przechowywać konchy/świece? 

Przechowywanie konch/świec

Konchy przechowujemy w chłodnym i ciemnym miejscu, a przed zabiegiem schładzamy przez ok. 15-30 minut w lodówce bądź zamrażarce. 

Co zawiera komplet? 

Komplet konch zawiera 2 sztuki świec(konch)
UWAGI

Wyrób w pełni bezpieczny.

Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody, powstałe w wyniku używania konch nie zgodnie z ich przeznaczeniem, instrukcją użycia, zasadami BHP i PPoż. 

zielarnia_1

Opis

Kolor produktu
Żółty

Specyficzne kody