Nervina Antistres FORTE - 60 tabletek

Nervina Antistres FORTE - 60 tabletek

18,99 zł
Brutto

Nervina Antistres FORTE - 60 tabletek - Receptura Zakonu Bonifratrów

Nervina Antistres to preparat stworzony zgodnie z zakonną recepturą Zakonu Bonifratrów. Lawenda i męczennica zawarte w suplemencie diety wspomagają relaksację, a melisa i waleriana przyczyniają się do optymalnego odprężenia. 

Ilość

  • Dostawa już od 11zł! Dostawa już od 11zł!
  • Zapoznaj się z zasadami zwrotu! Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Nervina Antistres FORTE, 60 tabletek - Produkty Bonifraterskie

Nervina Antistres to preparat stworzony zgodnie z zakonną recepturą Zakonu Bonifratrów. Lawenda i męczennica zawarte w suplemencie diety wspomagają relaksację, a melisa i waleriana przyczyniają się do optymalnego odprężenia. 

Kiedy stosować Nervina Antistres?

-Preparat przeznaczony jest do suplementacji diety dla osób dorosłych o zwiększonym zapotrzebowaniu na składniki łagodzące stan napięcia nerwowego oraz na składniki korzystnie wpływające na poprawę samopoczucia – dla osób żyjących w napięciu i narażonych na stres.

WŁAŚCIWOŚCI:

  • Szyszki chmielu – wykazują działanie łagodzące na układ nerwowy, posiadają właściwości antyoksydacyjne.
  • Melisa – pomaga radzić sobie z niepokojem, pomaga w utrzymaniu pozytywnego nastroju i funkcji poznawczych.
  • Lawenda – pomaga zmniejszyć drażliwość i niepokój oraz osiągnąć stan odprężenia.
  • Waleriana – przyczynia się do utrzymania dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego, pomaga radzić sobie z napięciem i rozdrażnieniem, a także stanowi naturalne wsparcie dla funkcji poznawczych.
  • Głóg – korzystnie wpływa na funkcjonowanie serca i działa odprężająco. Męczennica – wspomaga odporność organizmu na stres, wykazuje działanie uspakajające.

Zalecane spożycie suplementu Nervina Antistres

Stosować 2 razy dziennie po jednej tabletce powlekanej, popijając dużą ilością wody. 

Składniki suplementu Nervina Antistres

Substancje wypełniające: fosforany wapnia, celuloza, ekstrakt z szyszek z chmielu (Humuli lupuli), ekstrakt z ziela melisy (Melisa officinalis), ekstrakt z kwiatów lawendy (Lavandula angustifolia), ekstrakt z korzenia waleriany (Valeriana officinalis), ekstrakt z owoców głogu (Crataegus oxyacantha); ekstrakt z kwiatów męczennicy (Passiflora incarnata),

Substancja przeciwzbrylajaca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje glazurujące: polidekstroza, glikol polietylenowy, talk.

2 tabletki zawierają: ekstrakt z szyszek chmielu 30mg, ekstrakt z ziela melisy 85mg, ekstrakt z kwiatów lawendy 50mg, ekstrakt z owoców głogu 75mg, ekstrakt z kwiatów męczennicy 50mg,ekstrakt z liści wąkrotki azjatyckiej 30mg, ekstrakt z korzenia różeńca 30mg, niacyna 8mg, Witamina B6 0,7mg, magnez 57mg

Czy każdy może stosować Nervina Antistres?

Jeśli występuje uczulenie na którykolwiek składnik preparatu, nie zaleca się stosowania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią. 

Ważne wskazówki:

Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywanie suplementu Nervina Antistres

Przechowywać w temperaturze pokojowej (do 25 stopi Celsjusza), w oryginalnym kartoniku w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nervina Antistres nie zawiera alkoholu, nie otępia.

produktybonifraterskie_1

Zobacz także