Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Krzem Organiczny - SiG5 - 2500+

109,00 zł
Brutto

Krzem Organiczny Si-G5™ 2500+ firmy Glycan Group

Stosować w celu uzupełnienia niedoborów tego pierwiastka w diecie.

Suplement diety. Pojemność butelki 0,5 litra

UWAGA : PRZY ZAKUPIE 2 SZTUK, CENA ZA JEDNĄ WYNOSI 89.90ZŁ

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
2 19,10 zł Do 38,20 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Krzem Organiczny Si-G5™ 2500+ firmy Glycan Group

Krzem (Si) jest makroskładnikiem żywieniowym niezmiernie ważnym dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

W organizmie człowieka krzem występuje niemal w każdym narządzie – m.in. sercu, wątrobie, tarczycy, grasicy, trzustce i śledzionie, ale głównie w wytworach tkanki łącznej – czyli mięśniach, chrząstkach, więzadłach, ścięgnach, torebkach stawowych i tkance podskórnej – tłuszczowej, płynach ustrojowych, jak krew i limfa. Jest także składnikiem ludzkiej elastyny, kolagenu i struktury proteoglikanów. Elektryczne właściwości krzemu wpływają na lepszą komunikację międzykomórkową.

Dlaczego warto wybrać Krzem Organiczny Si-G5™ 2500+: najwyższe w Europie stężenie krzemu organicznego - 2500 mg na litr płynu; nie zawiera sztucznych substancji konserwujących, zapachowych i barwiących; receptura i technologia produkcji to wynik 40-letnich badań laboratoriów Glycan Group pod kierownictwem profesora dr Christiana Daniela Assoun.

Przeznaczenie : Krzem Organiczny Si-G5™ 2500+ stosować w celu uzupełnienia niedoborów tego pierwiastka w diecie.

Składniki: woda oczyszczona, krzem organiczny - kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną, cytrynian cynku. Zalecana porcja dzienna do spożycia: jedna miarka 30 ml jeden raz na dobę ( porcję można podzielić na kilka mniejszych w ciągu doby).

Miarka 30 ml = ok.15 porcji . Zawartość składników w przeliczeniu na dzienną porcję- 30 ml. Składnik 30 ml - 1 miarka % RWS krzem organiczny - kwas ortokrzemowy, stabilizowany choliną 75 mg -------- cytrynian cynku 5 mg 50 % -nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia.

Najlepiej spożywać na czczo, na kilka minut przed posiłkiem, można dodać do dowolnego napoju ( sugerujemy letnią wodę aby na czczo nie pić zimnego płynu wyjętego z lodówki i tym samym nie podrażniać żołądka i innych odcinków przewodu pokarmowego) . Nie pić bezpośrednio z butelki- wyklucza to samoistne oraz przypadkowe zanieczyszczenie produktu. Forma płynna zwiększa dostępność biologiczną i ułatwia wchłanianie.

Suplement diety. Pojemność butelki 0,5 litra.

glycangroup_1

Specyficzne kody

Zobacz także