Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Niacyna (wit.B3) - NOW

29,90 zł
Brutto

Ten suplement diety jest alternatywą dla witaminy B3, która odgrywa bardzo ważną rolę w naszym organizmie. Pomoże w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego, utrzyma prawidłwy stan błon śluzowych oraz zmniejszy uczucia zmęczenia i znużenia.  

Ilość
DOSTĘPNE

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Suplement diety Niacinamide 500mg jako forma witaminy B-3 odgrywającej istotne znaczenie dla organizmu pomaga w:

– utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego
–  prawidprawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
– utrzymaniułowych funkcji psychologicznych
– utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych
– zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia

Niacinamide 500 mg marki NOW® jest formą witaminy B-3, rozpuszczalnej w wodzie. Jest to pochodna niacyny, która nie powoduje efektu „flush” (czasowe zaczerwienie skóry), normalnie związanego z przyjmowaniem wysokich dawek niacyny. Niacinamide łatwo przekształca się w bioaktywne postacie niacyny, NAD+, NADH, NADP i NADPH, które są kluczowymi kofaktorami w produkcji energii komórkowej i mają kluczowe znaczenie dla utrzymania stabilności DNA. Niacinamide i Niacin to dwie różne formy witaminy B-3. Niacinamide nie powoduje efektu charakterystycznego dla przyjmowania niacyny w zwykłej formie.

Zawartość: 100 kapsułek żelowych
Dzienne spożycie: 1 kapsułka
Opakowanie starcza na: 100 dni
Masa netto: 62 g

Ostrzeżenie

Produkt przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe. Kobiety ciężarne, karmiące, osoby przyjmujące leki lub mające schorzenia (na przykład problemy z wątrobą, wrzody żołądka, cukrzycę, dnę moczanową itp.) powinny skonsultować się z lekarzem.

Uwaga

W produkcie mogą wystąpić naturalne różnice koloru.

now_8

Specyficzne kody

Zobacz także