Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

SILOR+B organiczny krzem z borem 1000 ml invexremedies

129,99 zł
Brutto

Suplement diety SILOR+B oparty rewolucyjnej na monojonowej technologii gwarantuje bardzo wysoką przyswajalność minerałów. Suplement w postaci (wodorozpuszczalnego krzemu i boru skutecznie uzupełnia niedobory tych pierwiastków w codziennej diecie. 

Ilość
DOSTĘPNE

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Suplement diety SILOR+B oparty rewolucyjnej na monojonowej technologii gwarantuje bardzo wysoką przyswajalność minerałów. Suplement w postaci (wodorozpuszczalnego krzemu i boru skutecznie uzupełnia niedobory tych pierwiastków w codziennej diecie. 

Dzięki innowacyjnej technologii przyswajalność krzemu w suplemencie SILOR+B wynosi ok. 70%.

Alkaliczne pH. Zalecana dzienna porcja produktu (45 ml) zawiera 12,63 mg aktywnego krzemu i 2,5 mg boru, 1 ml roztworu zawiera 0,28 mg krzemu i 0,056 mg boru.

SILOR+B zawiera aktywny krzem:

krzem- jest pierwiastkiem, który jeszcze do niedawna był całkiem niedoceniany, mimo, że wykazano iż jego obecność w ludzkich komórkach jest prawie dwukrotnie wyższa niż żelaza. Mało tego, to właśnie krzem jest również drugim najliczniej występującym pierwiastkiem zaraz po tlenie. Znajduje się w komórkach krwi, kości, ścięgien, mięśni, skóry, wątroby, śledziony, trzustki, serca i m.in. naczyń krwionośnych.

bor zawarty w preparacie wzmacnia działanie krzemu.

Przyczyny niedoboru krzemu:

oczyszczanie wody w procesach filtracyjnych i jej fluorowanie,

alkalizacja ziemi uprawnych solami wapnia - co uniemożliwia kumulację krzemu w owocach,

warzywach i zbożach,

powszechne oczyszczanie żywności z łupin i błonnika oraz stosowanie technologii rafinacji 

występuje w przyrodzie w postaci nieorganicznych, wielkocząsteczkowych, nierozpuszczalnych w wodzie i słabo przyswajalnych krzemionek

Testowano mikrobiologicznie. Nie testowano na zwierzętach

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. 3 x dziennie po 15ml przed posiłkiem, trzymając ok. 1 minutę w ustach lub rozcieńczony w postaci napoju.

SILOR+B zawartość składników na zalecaną dzienną porcję (zawartość w 45ml / 1ml):

krzem (Si) - 12,63mg / 0,28mg

bor (B) - 2,5mg / 0,056mg

Składniki:

woda

cytrynian potasu (nośnik)

kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną

kwas borowy

Opakowanie:

1000 ml

Środki ostrożności:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent: 

InvexRemedies 

Al. Solidarności 34 

25-323 Kielce

invexremedies

Specyficzne kody