Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Minerały Schindele's krzem i żelazo

118,99 zł
Brutto

Minerały Schindele's krzem i żelazo

Minerały Schindele to naturalne minerały bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej.To zmielona skała wulkaniczna z Dolnej Austrii bogata m.in.w tlenki krzemu (ok. 65%), potasu, żelaza, wapnia, magnezu i wiele innych mikroelementów i pierwiastków śladowych, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.Krzem to materialna podstawa intelektualnej sfery człowieka. Bez krzemu życie w ciele gaśnie.Kiedy poziom krzemu spada do poziomu krytycznego, człowiek zaczyna przewlekle i ciężko chorować. Przy deficycie krzemu mózg nie jest w stanie kontrolować procesu wzrostu, rozwoju i procesów życiowych.Minerały Schindele’s są bardzo dobrze wchłaniane przez organizm (rozpuszczalne przez soki żołądkowe) i nie wywołują żadnych skutków ubocznych.

Ilość
DOSTĘPNE

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Minerały Schindele's krzem i żelazo

Minerały Schindele korzystnie wpływają na osoby dojrzałe jak i młode rozwijające się, zalecane dla osób osłabionych i w okresie rekonwalescencji np. po chemioterapii, pracujących intensywnie umysłowo, odczuwających chroniczne zmęczenie, chorych na cukrzycę typu I, II, dla osób z problemami kostnostawowymi /artretyzm, osteoporoza , menopauza, dla osób z dolegliwościami żołądkowymi, cierpiącymi na nadciśnienie tętnicze, z problemami krążenia, zestresowanym/ depresja, schizofrenia, osobom starszym, których organizm jest pozbawiony pierwiastków mineralnych, wszystkim tym, którym zależy na zdrowiu i wyglądzie; minerały mają wpływ na cerę i usuwają zmarszczki.

Minerały Schindele's:

-w pełni naturalny zestaw minerałów do codziennego spożycia,

-znakomicie uzupełniają niedobór mikroelementów w organizmie,

-działają korzystnie na perystaltykę jelit,

-oczyszczają organizm z toksyn,

-korzystnie wpływają na stan skóry, kości, zębów, włosów i paznokci,

-poprawiają zarówno kondycję fizyczną jak i psychiczną,

-oraz są znakomitynm uzupełnieniem w czasie rozmaitych kuracji

Składniki:

Delikatnie zmielone minerały.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Osoby cierpiące na hemochromatozę (przeciążenie żelazem) nie mogą stosować minerałów Schindele's ze względu na wysoką zawartość żelaza.

Sposób użycia:

1 łyżeczka (6g). Zaleca się nie przekraczanie podanej dawki dziennej. Nie zastępuje urozmaiconego pożywienia.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone lub ze zdjętą folią.

Ważne:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

schindele

Specyficzne kody