Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Esencja probiotyczna - Primabiotic

29,90 zł
Brutto

Primabiotic - Esencja probiotyczna

Esencja probiotyczna 165ml jest suplementem diety, polecany jako preparat utrzymujący prawidłową florę bakteryjną układu pokarmowego. Kompozycja właściwych szczepów zapewnia odbudowę i zachowanie równowagi mikroflory jelitowej, stymulując przy tym układ immunologiczny. Esencja składa się z 11 żywych i aktywnych szczepów pożytecznych mikroorganizmów, powszechnie występujących w naturze i niemodyfikowanych genetycznie.

Ilość
PRODUKT NIEDOSTĘPNY

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Primabiotic - Esencja probiotyczna

Medycyna już dawno odkryła, że ludzkie jelita są niczym drugi mózg naszego organizmu. Dlatego tak ważna jest troska o ich zdrowie. Warto w tym celu posiłkować się odpowiednią suplementacją, a do niej z pewnością należy stosowanie Esencji Probiotycznej, która w całości składa się z 11 żywych i aktywnych szczepów pożytecznych mikroorganizmów, powszechnie występujących w naturze i niemodyfikowanych genetycznie. Dzienna porcja wspomaga utrzymanie równowagi w przewodzie pokarmowym, zapewniając jego odbudowę i stymulując układ odpornościowy organizmu.

Wskazania:

-element codziennej diety

-dolegliwości układu pokarmowego

-w trakcie trwania biegunki

-w trakcie i po antybiotykoterapii

-profilaktycznie w celu poprawy mikroflory jelitowej

Dawkowanie:

Zalecana dzienna porcja do spożycia:

dorośli 15ml (1 łyżka) przed lub po posiłku

dzieci powyżej 3 r.ż.: 5ml (1łyżeczka) przed lub po posiłku.

Skład:

Rewitalizowana woda, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, kultury probiotyczne SCD, koncentrat soku z jagód, wiśni i granatów. Gatunki kultur pożytecznych mikroorganizmów wykorzystane w technologii SCD: Bifidobacterium animalis, B. bifidium, B. longum Lactobacillus acidophilus, L. bulgaricus, L. casei, L. fermentum, L. plantarum, L. lactis, Streptococcus thermophilus, Saccharomyces cerevisiae. Bakterie kwasu mlekowego ≥ 3,0 x 105 jtk/ml (max. 1 x 108 podczas wytwarzania) Drożdże ≤ 1,0 x 106 jtk/ml

Przechowywanie:

w zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po otwarciu przechowywać: w lodówce w temp. powyżej 2C, spożyć w ciągu 4 tygodni.

primabiotic_4

Specyficzne kody

Zobacz także