Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Naturalna woda mineralna pH 9.2 alkaliczna JAVA

8,40 zł
Brutto

Naturalna woda mineralna o wysokim pH 9.2 alkaliczna JAVA

Ilość
PRODUKT NIEDOSTĘPNY

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Naturalna woda mineralna alkaliczna JAVA

pH 9.2 

Właściwości wody mineralnej JAVA

Woda o wysokim pH przede wszystkim pozwala na utrzymanie prawidłowego bilansu kwasowo-zasadowego w organizmie. Bilans ten pozwala m.in. na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu pokarmowego. Wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i witalność.

Wartości odżywcze wody JAVA

Suma składników mineralnych wody Java to 837 mg/l.

KATIONY mg/l

Sód Na 254, 

Potas K 0,91, 

Wapń Ca 10, 

Magnez Mg 0,37.

ANIONY mg/l

Fluorki F 1,28, 

Chlorki Cl 26,4, 

Wodorowęglany HC03 357,8, 

Węglany CO3 163, 

Siarczany SO4 7,81

Dlaczego warto wybrać wodę o wysokim pH? korzystny wpływ dla naszego zdrowia!

Wysokie pH wody alkalicznej ma duże znaczenia dla naszego zdrowia – przede wszystkim pozwala na utrzymanie prawidłowego bilansu kwasowo-zasadowego w organizmie. Bilans ten pozwala m.in. na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu pokarmowego. Wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i witalność.

Nie ma w tym żadnej nadprzyrodzonej siły ani uzdrowicielskich mocy, a proste, zdrowotne działanie oparte o chemiczne struktury naszego organizmu. Przeczytaj też, dlaczego woda jest dla nas tak waż

UWAGA:

Woda JAVA pochodzi z naturalnych zasobów podziemnych i nie jest poddawana żadnym procesom uzdatniania, ani sztucznie wzbogacana w składniki mineralne. Na rynku można spotkać urządzenia, których celem jest sztuczne wytworzenie wody zasadowej, zaś dla wody mineralnej JAVA jest to cecha naturalna.

Spożywanie

Zalecane jest picie naturalnej, niegazowanej wody mineralnej w ilości co najmniej 1,5-2 litrów dziennie

woda_1

Specyficzne kody