EkaMedica Sok Czarny bez - 0,5L

21,90 zł
Brutto

EkaMedica sok czarny bez,

pojemność 0,5l

Ilość

  • Dostawa już od 11zł! Dostawa już od 11zł!
  • Zapoznaj się z zasadami zwrotu! Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

SOK Z czarnego bzu 0,5l, SOK z czarnego bzu Firmy EkaMedica to doskonały sok dla Ciebie!

SOK z czarnego bzu 100%

Przeczytaj o jego właściwościach!

Jakie są właściwości soku z czarnego bzu?

Właściwości: Wśród leczniczych właściwości czarnego bzu należy wspomnieć przede wszystkim o korzystnym wpływie na procesy trawienne i wydalnicze. Czarny bez działa oczyszczająco na organizm, pobudza wydalanie, dlatego doskonale sprawdzi się jako naturalny środek w terapii zaparć i zgagi. Czarny bez reguluje także pracę nerek.

Jak stosować sok z czarngo bzu?

Stosowanie: Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sok z czarnego bzu nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad  w soku z czarnego bzu pochodzenia naturalnego.

Jakie są przeciwwskazania soku z czarnego bzu?

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.

Jak przechowywać sok z czarnego bzu?

Sposób przechowywania: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Sok z czarnego bzu przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Jaki jest skład soku z czarnego bzu?

Skład: Sok z owoców czarnego bzu (Sambucus nigra) 99,7% - wyprodukowano z zagęszczonego soku z owoców czarnego bzu, standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia) 0,3%, w tym naturalna witamina C.

Porcja dzienna 50 ml zawiera 150 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu, w tym 15 mg witaminy C, co stanowi 18% RWS*.
*RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Producent soku z czarnego bzu:

EkaMedica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Bielska 78a

43-340 Kozy

Starazielarnia.pl logo EkaMedica 200x100

ekamedica_17

Zobacz także