EkaMedica Sok z Pokrzywy - 0,5L

27,50 zł
Brutto

EkaMedica - Naturalny sok 100% z pokrzywy 

Pojemność: 0,5l

Ilość

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

SOK Z pokrzywy 0,5l, SOK z pokrzywy Firmy EkaMedica to doskonały sok dla Ciebie!

SOK  POKRZYWA 100%

Przeczytaj o jego właściwościach!

Jakie są właściwości soku z pokrzywy?

Właściwości: Pokrzywa jest źródłem wielu witamin i cennych elementów. Zawiera witaminę A, B2, C, E, K, flawonoidy, żelazo, magnez, wapń, krzem. Dzięki zawartości garbników ma właściwości ściągające, a sterole roślinne pomagają w obniżaniu cholesterolu. Sok  z pokrzywy można stosować wewnętrznie i zewnętrznie. Wewnętrznie działa przede wszystkim na układ moczowy. Dzięki łagodnemu działaniu moczopędnemu pomaga oczyścić organizm z toksyn. Łagodzi stany zapalne układu moczowo-płciowego.  Sok z pokrzywy może być stosowany pomocniczo przy łagodnym przeroście prostaty. Nie do przecenienia w zapobieganiu i leczeniu anemii, szczególnie u kobiet w ciąży. Profilaktycznie może być stosowany w chorobie wrzodowej dwunastnicy, jest również pomocny przy chorobach wątroby, w reumatyzmie i osteoporozie. Wspomaga proces odchudzania, jeśli towarzyszą mu odpowiednia dieta i ćwiczenia.

Jak stosować sok z pokrzywy?

Stosowanie: Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad w soku z pokrzywy pochodzenia naturalnego.

Jakie są przeciwwskazania soku z pokrzywy?

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.

Jak przechowywać sok z pokrzywy?

Sposób przechowywania: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Sok z pokrzywy spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Jaki jest skład soku z pokrzywy?

Skład: Woda, ekstrakt z liści pokrzywy (Urtica dioica L. folium), regulator kwasowości - kwas cytrynowy.

Producent soku z pokrzywy:

EkaMedica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Bielska 78a

43-340 Kozy

Starazielarnia.pl logo EkaMedica 200x100


SOK Z Aronii 0,5l, SOK Aronii Firmy EkaMedica to doskonały sok dla Ciebie!

SOK Aronii 100%

Przeczytaj o jego właściwościach!

ekamedica_5

Zobacz także