Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

MOTION POWER UP

129,99 zł
Brutto

Neuro Motion - MOTION POWER UP 60 kapsułek

Power up to specjalna receptura zawierająca wysokiej jakości, dobrze przebadane składniki odżywcze o właściwościach nootropowych, dzięki którym produkt Motion Nutrition plasuje się na samym szczycie produktów nootropowych dostępnych na rynku.

Ilość
DOSTĘPNE

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Neuro Motion - MOTION POWER UP 60 kapsułek

Power up to specjalna receptura zawierająca wysokiej jakości, dobrze przebadane składniki odżywcze o właściwościach nootropowych, dzięki którym produkt Motion Nutrition plasuje się na samym szczycie produktów nootropowych dostępnych na rynku.

Skład:

celuloza roślinna (otoczka kapsułki), l-tauryna (5% krzemionki),

Gotu kola (Centella asiatica), maltodekstryna kukurydziana - ekstrakt 4:1

żeń-szenia koreańskiego (Korean Panax ginseng), l-tyrozyna, Acetl l-karnityny,

Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus), niacynamid- witamina B3, dwuwinian

choliny (1% krzemionki), chlorowodorek pirydoksyny - witamina B6 z

pirydoksal-5-fosforanu (P5P), diglicynian żelaza (maltodekstryna, krzemionka),

diglicynian manganu, substancja konserwująca: kwas cytrynowy, maltodekstryna,

Wskazania:

Power Up jest dla każdego kto boryka się z codziennym napięciem, zadaniami wymagającymi skupienia i zachowania równowagi psychicznej.Dla każdego, kto ma stresującą pracę lub inne wyzwania życiowe. Dla każdego kto odczuwa w ciągu dnia spadki energii i obniżenie poziomu funkcji umysłowych ale także spadki nastroju. Dla każdego, kto chce zadbać o zdrowie swojego mózgu i zapewnić mu sprawność na długie lata.

Działanie:

Myśl szybko:

L-tyrozyna, biotyna i szybko wchłaniająca się witamina B6 pomagają utrzymać normalne funkcje psychologiczne i są niezbędne dla optymalnego

poziomu energii i jasności umysłu.

Bisglycynian żelaza, nikotynoamido-rybozyd i wstępnie strawiona witamina B9 są niezbędnymi źródłami energii dla mózgu, dzięki którym zostaje natychmiast podwyższona sprawność umysłowa oraz funkcje długo- i krótkotrwałej pamięci.

Czuj się optymalnie:

Koreański ekstrakt z żeń-szenia i L-Tauryna mają właściwości modulujące nastrój i poprawiające zdolności poznawcze.

Bor pomaga  w produkcji testosteronu i równoważeniu estrogenu - zarówno niezbędnego dla siły poznawczej, jak i poprawy zręczności, uwagi pamięc krótkotrwałej.

Starzej się wolno:

Wykazano, że nikotynoamidowy Riboside, najbardziej zaawansowana postać witaminy B3, chroni mózg i zmniejsza ryzyko zachorowania na chorobę Alzheimera

Metylkobalamina, wstępnie strawiona forma witaminy B12,jest niezbędnym elementem w profilaktyce chorób neurodegeneracyjnych.

Nasze formy L-karnityny o wysokiej biodostępności, Gotu Kola i Lime Mane Mushroom są znane ze zdolności do ochrony i wzmocnienia mózgu.

Dawkowanie:

1-2 kapsułki rano.

Przeciwwskazania:

Nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

neuromotion

Specyficzne kody