Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Lecytyna ze słoneczników 1200mg 100 kaps NOW

36,99 zł
Brutto

NOW ® Sunflower Lecithin zawiera fosfatydylocholinę, najobficiej występujący fosfolipid w błonie komórkowej, gdzie odgrywa kluczową rolę w sygnalizacji komórkowej i funkcji synaptycznej. * NOW ® Lecytyna słonecznikowa obfituje również w fosfatydyloinozytol, fosfatydyloetanoloaminę i niezbędne kwasy tłuszczowe.

Ilość
DOSTĘPNE

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Lecithin - Lecytyna ze słoneczników 1200mg

100 kapsułek non-gmo NOW

Prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego

Czym jest Lecytyna ze słoneczników? 

NOW ® Sunflower Lecithin zawiera fosfatydylocholinę, najobficiej występujący fosfolipid w błonie komórkowej, gdzie odgrywa kluczową rolę w sygnalizacji komórkowej i funkcji synaptycznej. * NOW ® Lecytyna słonecznikowa obfituje również w fosfatydyloinozytol, fosfatydyloetanoloaminę i niezbędne kwasy tłuszczowe. Lecytyna w diecie pomaga w emulgowaniu tłuszczów, umożliwiając ich rozproszenie w wodzie; a jako fosfolipid zawierający cholinę jego cholina jest łatwo wchłaniana i wykorzystywana przez organizm. * kapsułki z lecytyną słonecznikową NOW ® nie zawierają GMO i nie zawierają soi.

Jak działa Lecytyna firmy NOW?

  • W organizmie człowieka lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych.
  • Bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii, jest bardzo ważnym elementem składowym mózgu i tkanki nerwowej - chroni osłonkę mielinową, stanowi barierę ochronną ścian żołądka, bierze udział w gospodarce cholesterolem.
  • W badaniach na szczurach wykazano, że lecytyna pochodząca z soi znacząco obniża poziom cholesterolu i triglicerydów, podwyższając jednocześnie poziom.
  • Wykazuje pozytywne działanie na funkcje poznawcze u osób z ich osłabieniem, jednakże nie ma znaczących dowodów na pozytywne działanie lecytyny u osób z demencją.

Sposób użycia: 1 kapsułka 2 -3 razy.

Zawartość: 100 kapsułek

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: NOW Foods, 395 S Glen Ellynn Road Bloomingedale, Il 60108, USA

Ostrzeżenia: tylko dla dorosłych. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży, karmisz, bierzesz leki lub masz chorobę.

Trzymać z dala od dzieci.

now

Specyficzne kody

Zobacz także