Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml ASTRON

14,90 zł
Brutto

Astron Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml stosowany jest w medycynie od wieków, głównie przy problemach z tkanką kostną – skutecznie wspiera leczenie chorób kręgosłupa, stawu biodrowego, kolan, bóle reumatyczne, rwę kulszową.

(100 ml) 

Ilość
DOSTĘPNE

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Olej żywokostowy z gojnikiem

ASTRON 100ml

Astron Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml stosowany jest w medycynie od wieków, głównie przy problemach z tkanką kostną – skutecznie wspiera leczenie chorób kręgosłupa, stawu biodrowego, kolan, bóle reumatyczne, rwę kulszową.

Na co stosować - Astron Olej żywokostowy z gojnikiem?

-Olej żywokostowy na Bóle karku i kręgosłupa,

-Olej żywokostowy na bóle stawów, dyskopatia,

-Olej żywokostowy na skurcze mięśni,

-Olej żywokostowy na nerwobóle,

-Olej żywokostowy na zapalenie korzonków nerwowych,

-Olej żywokostowy na bóle reumatyczne,

-Olej żywokostowy na rwa kluszowa,

-Olej żywokostowy obniżona elastyczność krążków międzykręgowych,

-Olej żywokostowy na regeneracje stawów,

-Olej żywokostowy na zapalenie kaletki maziowej kolana,

-Olej żywokostowy na blizny pooperacyjne,

-Olej żywokostowy na regeneracje mięśni i skory,

-Olej żywokostowy używany łagodząco przy siniakach,

-Olej żywokostowy przy skręceniach, 

-Olej żywokostowy na leczenie blizn,

-Olej żywokostowy na żylaki.

Jak stosować Astron Olej żywokostowy z gojnikiem?

Olej należy wsmarować lub wklepać wzdłuż kręgosłupa lub inną część ciała 2 – 3 razy dziennie. Olej wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Astron Olej żywokostowy z gojnikiem działa na bóle kręgosłupa, Olej żywokostowy obniżona elastyczność krążków międzykręgowych tzw. DYSKÓW: – należy wklepać Olej żywokostowy wzdłuż kręgosłupa 2 – 3 razy dziennie. Olej żywokostowy wnika bardzo głęboko w tkankę mięśniową, docierając także do „dysków”, – ten Olej żywokostowy, to jedyna „obca” substancja, którą krążki międzykręgowe potrafią wchłonąć. „Wysuszone dyski”, na wzór gąbki, „napiją” się Olej żywokostowego, i w ten sposób są grubsze i elastyczniejsze, a to powoduje większe odstępy między kręgami, co uwalnia nerwy od ucisku, ból znika.

Astron Olej żywokostowy z gojnikiem jako kosmetyk?

Olej z żywokostu sprawdza się również jako kosmetyk do twarzy i rąk. Olej żywokostowy Regeneruje i napina pomarszczoną skórę, skuteczna jest zwłaszcza na zmarszczki wokół oczu. Olej żywokostowy wspiera leczenie problemów związanych z tkanką kostną, odmrożenia, oparzenia, złamania, stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia w mięśniach, trudno gojące się tkanki, owrzodzenia żylakowe nóg. Olej żywokostowy Jest także wspaniałym kosmetykiem przeciwzmarszczkowym, odbudowuje tkankę i likwiduje przebarwienia. Ziele, które niewiarygodnie wspomaga odbudowę skóry i kości – żywokost. Użyty zewnętrznie jest bardzo szybko wchłaniany przez skórę właściwą, przez co niewiarygodnie szybko przyspiesza odbudowę zniszczonych komórek (dzięki obecności alantoiny).

Czy Astron Olej żywokostowy z gojnikiem ma skutki uboczne?

ABSOLUTNIE NIE!SKŁADNIKI

Składniki: 70% olej żywokostowy, 30% olej z gojnika, alantoina (aż do 4,7%), klej roślinny (ok. 29 %), kwasy fenolowe (kwas rozmarynowy), alkaloidy pochodne pirolizy dyny (0,02 do 0,07%), garbniki, witaminy C, K, B1, B2, B6, A, E, P naturalnego pochodzenia, kwas foliowy, flawony, flawonoidy naturalnego pochodzenia.

astron_1

Opis

Pojemność
100ml

Specyficzne kody

Zobacz także