Maść Bursztynowa - 20g

Maść Bursztynowa - 20g

6,90 zł
Brutto

Farmina - Maść bursztynowa (Skarb Bałtyku)

Maść bursztynowa SKARB BAŁTYKU jest przeznaczona do masażu mięśni i okolic zesztywniałych stawów w szczególności stawów kolanowych i łokciowych oraz w obrębie dłoni stóp i ramion. Zaleca sie również stosowanie Maści Bursztynowej  po wysiłku fizycznym. Znosi uczucie zmęczenia i działa relaksująco.

Ilość

  • Dostawa już od 11zł! Dostawa już od 11zł!
  • Zapoznaj się z zasadami zwrotu! Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Farmina - Maść bursztynowa (Skarb Bałtyku)

Bursztyn bałtycki to żywica kopalna pochodząca z południowych wybrzeży Morza Bałtyckiego. Bursztyn używany był od pokoleń w Polsce w postaci maści i balsamów. Obecnie również jest stosowany i nadal doceniane są jego właściwości. Bursztyn ten zawiera szereg substancji aktywnych biologicznie oraz minerały takie jak magnez, żelazo, potas i wapń. 

DZIAŁANIE

Bursztyn bałtycki zawiera szereg substancji aktywnych biologicznie oraz minerały takie jak magnez, żelazo, potas i wapń.

Związki z grupy terpenów zawarte w bursztynie zmniejszają napięcie mięśni a kwas bursztynowy jest silnym antyoksydantem i wykazuje działanie biostymulujące.

Synergizm substancji zawartych w bursztynie wpływa korzystnie na organizm.

Wskazania: 

masaż mięśni i okolic zesztywniałych stawów, w szczególności stawów kolanowych i łokciowych oraz w obrębie dłoni, stóp i ramion.

Zaleca się również stosowanie maści po wysiłku fizycznym.

Znosi uczucie zmęczenia i działa relaksująco.

Skład:

Petrolatum, amber extract, lanolin, water.

Sposób użycia:

 stosować miejscowo 2-3 razy dziennie, delikatnie wcierając w skórę.

farmina_1

Zobacz także