Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Witamina E - 60 kapsułek 268mg swanson

28,99 zł
Brutto
 • Promuje zdrowe krwinki czerwone
 • Pomaga w zakrzepie krwi
 • Zmniejsza utlenianie lipidów, zmniejszając ryzyko chorób serca.
Ilość
DOSTĘPNE

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Vitamin E - 60 żelowych kapsułek - 268mg SWANSON

 • ze 100% d-alfa tokoferolu
 • Do codziennego wspomagania antyoksydantów
 • Niezbędny dla zdrowia układu krążenia

Czym jest Swanson Natural Vitamin E (60kapsułek)?

Swanson Natural Vitamin E to niezbędny składnik odżywczy. Stosując zróżnicowaną diete dostarczasz ją sam. 

Szczęśliwie występuje w jajach, wątrobie, orzechach i nasionach, więc można założyć, że jest łatwo dostępny. Trochę wstrząsająca prawda jest taka, że ​​od czasu jej odkrycia w 1922 r. Nasza codzienna dieta regularnie i konsekwentnie zmniejsza tę witaminę. Pojawienie się przetworów mięsnych, zmielonego ziarna i potraw smażonych sprawiło, że nasze talerze obiadowe są niepokojąco rzadkie.

Jasnożółty olej, który można zobaczyć, Swanson Natural Vitamin E jest wykonany z rodziny związków znanych jako tokoferole, z których D-Alpha jest najsilniejszym. Nazwa tokoferol pochodzi od greckiego Tokos i Phero, co oznacza odpowiednio „potomstwo” i „niedźwiedź”. Nazwa pojawiła się, gdy po przetestowaniu po jej odkryciu okazało się, że jej brak doprowadził szczury do niepłodności. Stąd nazwa luźno oznaczająca „nosiciel dzieci”.

Teraz wiemy, że Swanson Natural Vitamin E działa lepiej na twoje serce niż na twoją płodność - tak bardzo, że jest to jeden z wiodących antyoksydantów dostępnych obecnie, aby zapewnić zdrowszy układ sercowo-naczyniowy, wolny od chorób.

Do czego służy Swanson Natural Witamina E?

Jako przeciwutleniacz, Swanson Natural Vitamin E działa na kilka sposobów.

 • Promuje zdrowe krwinki czerwone
 • Pomaga w zakrzepie krwi
 • Zmniejsza utlenianie lipidów, zmniejszając ryzyko chorób serca.

To smutne, ale przeciętna dieta zawiera o wiele mniej witaminy E niż 50 lat temu. A fakty są takie, że witamina E , w przeciwieństwie do innych rozpuszczalnych w tłuszczach witamin (A, D, K), nie przechowuje w naszych systemach tak dobrze, jak moglibyśmy mieć nadzieję. Ponad połowa nadmiaru dobroci może być wydalana z kałem.

Właśnie dlatego Swanson Natural Vitamin E jest najbardziej dostępną biologicznie, opłacalną formą witaminy E na rynku. Technologia softgel oznacza, że ​​witamina nie tylko uwalnia powoli, ale jest chroniona przed destrukcyjnymi enzymami w układzie pokarmowym.

Swanson Natural Vitamin E może pomóc w zmniejszeniu utleniania lipidów i nienasyconych kwasów tłuszczowych, co oznacza, że ​​chroni komórki przed rozkładem składników odżywczych przez tlen. Odbywa się to zwykle wokół serca i jego tkanek, co oznacza, że ​​otrzymujesz również ochronę przed przewlekłym zapaleniem - główną przyczyną stresu na wyściółce naczyniowej.

Innymi słowy, może pomóc chronić twoje ciało przed szeregiem chorób serca, takich jak:

 • Nadciśnienie
 • Artretyzm
 • Miażdżyca
 • Choroba serca

swanson

Specyficzne kody