Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Korzeń Leuzei - Dary natury

18,92 zł
Brutto

Dary natury -  Korzeń Leuzei  - herbatka ekologiczna

Nalewka i wyciąg z leuzei zalecane są do stosowania przy stanach wyczerpania fizycznego, umysłowego i przy ogólnym wyczerpaniu organizmu.Preparatami z leuzei leczy się nerwice, stany depresyjne, a nawet przewlekły alkoholizm. W przeciwieństwie do leków syntetycznych te preparaty nie wywołują żadnych skutków ubocznych.Ponadto te preparaty wpływają korzystnie na potencję i płodność kobiet. Leuzea krokoszowata oprócz właściwości leczniczych jest też cenną paszą. Dodaje się ją do kiszonek dla zwierząt gospodarskich.

Ilość
DOSTĘPNE

 

Dostawa już od 11zł!

 

Zapoznaj się z zasadami zwrotu!

Dary natury -  Korzeń Leuzei  - herbatka ekologiczna

Roślina znana od bardzo dawna i stosowana przez ludy zamieszkujące Syberię, Azję Środkową i Ałtaj, gdzie naturalnie występuje. Roślina ma działanie adaptogenne, dodaje sił i wigoru. W czasach Związku Radzieckiego podawano ją sportowcom radzieckim przed zawodami, aby uzyskiwali lepsze wyniki.

Skład

korzeń leuzei 100%

Opakowanie

50g

darynatury_181

Specyficzne kody

Zobacz także