Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

STARA ZIELARNA

,,Stara Zielarnia'' powstała z pasji, zamiłowania do natury oraz dobrodziejstw jakimi nas obdarza.

Pamiętamy gdy pierwszy raz usłyszeliśmy słowa które w starożytności wypowiedział Hipokrates - ,,Lekarz leczy, natura uzdrawia''. I od tamtej pory te właśnie słowa są naszym mottem życiowym i zawodowym. Od dawien dawna poszukujemy leku na różne schorzenia, nasze prababcie i babcie miały nie jeden wspaniały sposób na poprawę zdrowia i samopoczucia. Uczyły, że to przecież nic innego jak Natura - daje nam wszystko czego potrzebujemy aby być zdrowym.

W ,,Starej Zielarni'' znajdziecie leki ziołowe, naturalne suplementy diety, witaminy, smaczne i zdrowe rozwiązania różnych kłopotów zdrowotnych oraz pachnące kosmetyki. Ziołolecznictwo jest naszą pasją, dlatego też swoją prace wykonujemy z zamiłowaniem i pełnym oddaniem.

Postaramy się sprawić, że ,,Stara Zielarnia'' będzie magicznym miejscem nie tylko na mapie w Kaliszu ale też w całej Polsce, tętniącym życiem, zdrowiem i urodą. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie.