Ciekawe tematy ze świata naturalnej medycyny - STARAZIELARNIA.PL

Wszystkie tematy

Jak naturalnie obniżyć wysokie ciśnienie krwi?

Ludzie, u których zdiagnozowano wysokie ciśnienie krwi, zawsze mają na uwadze jedno zmartwienie, zastanawiają się czy będą skazani na leki już do końca życia. Wysokie ciśnienie krwi nie ma objawów i stanowi poważne ryzyko chorób serca i udaru mózgu. Te dwie są jednymi z częstszych przyczyn śmierci w Polsce.

label
perm_identity Artur
comment 0 komentarze
remove_red_eye 63 odsłony

Kolagen hydrolizowany - fakty i mity

Kolagen jest popularnym słowem w branży kosmetycznej, głównie dlatego, że jest najobfitszym źródłem białka w ludzkim ciele. Naukowcy szacują, że kolagen pokrywa około 30% całkowitej zawartości białka w ludzkim ciele, ponieważ jest to główna tkanka łączna występująca w skórze.W kategoriach nienaukowych kolagen jest strukturą podobną do kleju, dzięki czemu skóra jest jędrna, elastyczna i sprężysta.

label
perm_identity Łukasz
comment 0 komentarze
remove_red_eye 64 odsłony

Krwawnik Pospolity - Ziołolecznictwo

Jest on rośliną leczniczą bez której trudno się obejść. Pomaga on w wielu chorobach, ale przede wszystkim jest zielem dla kobiet. Niezależnie od tego czy jest to młoda kobieta z problemem nieregularnych miesiączek, czy starsza kobieta w okresie przekwitania bądź która ma już ten okres za sobą...

label
perm_identity Artur
comment 0 komentarze
remove_red_eye 40 odsłony

Czy wystarczy słońce? Poznaj Witamine D

Twoje ciało potrzebuje witamin i niektórych składników odżywczych do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Witamina D jest jedną z nich. Chociaż technicznie nie jest to witamina - w rzeczywistości jest to hormon rozpuszczalny w tłuszczach. 

label
perm_identity Łukasz
comment 0 komentarze
remove_red_eye 94 odsłony